Rýchly kontakt: +421 915 951439 | e-mail: info@focusreality.sk

Slide background

Hľadáte byt pre vašu rodinu

Neváhajte nás kontaktovať

Slide background

Rezidencia Hron

v našej ponuke

Slide background

Alebo váš vysnívaný DOM

Neváhajte nás kontaktovať

Slide background

Pozemok je základ, ktorý potrebujete

Neváhajte nás kontaktovať

Slide background

Rezidencia HRON

Atraktívné bývanie blízko centra

Slide background

Rezidencia Hron

v našej ponuke

Predáme 2 menšie RD vhodné najmä ako chalupa

Rezervované

Viac detailov

Meno Popis
Celková obytná plocha 80
Zastavaná plocha 380
Celkova rozloha pozemku 1057
Počet izieb 3
Počet kúpelní 1
Počet WC 1
Vlastníctvo Osobné
Vykurovanie pevné palivo, kachle ,
Kanalizácia septik
Pivnica Nie
Garáž/parkovanie Áno
Inžinierske siete Elektrika,Vodovod
Material Muriva kameń , tehla
Strecha škridla, sedlová
Zateplený objekt Nie
Ostatné výhody pekné ,kľudné ,tiché prostredie. V blízkom okolí ideálne možností na rekreáciu, turistiku. ideálne na využitie ako chalupa.

Popis

Predávame v peknom prírodnom prostredí  v blízkosti Novej Bane v obci Orovnica 2 menšie RD vhodné najmä na chalupu , ale po menších úpravách vhodné aj na celoročné bývanie. Domy sa nachádzajú na peknom slnečnom pozemku o rozlohe 1 057 m2 .Pozemok poskytuje značné súkromie. Väčší starší RD jednopodlažný so škridlovou strešnou krytinou slúži s tromi menšími izbami najmä ako spálne . Obvodové múry sú z kameňa . Má tri izby a skladovaciu miestnosť. Menší tehlový mladší RD , ktorý bol aj čiastočne zrekonštruovaný je taktiež jednopodlažný . Má kuchyňu s jedálňou , samostatné WC , kúpeľnu.  Čiastočná rekonštrukcia spočívala vo výmene elektrických rozvodov , novej dlažby ,nová škridla ,z novej kuchynskej linky , postelí , dlažba vo WC a obklad v kúpeľni  asi pred desiatimi rokmi. Dom sa vykuruje drevom a je napojený na vodovod. Pred domom je však aj možnosť napojenia na plyn. Inak  sú domy  v pôvodnom ale zachovalom stave.  Domy je možné využiť aj na relaxáciu ako chalupu. Súčasťou predaja je aj zariadenie. Na záhrade o výmere 677m2 sú ovocné stromy. V blízkom okolí sú vyhľadávané návštevníkmi oblasti pre rôzne možnosti rekreácie :  lyžiarske stredisko Salamander , tajch v Novej bani , Štiavnické tajchy a jazerá , a okolie Banskej Štiavnice . Len 6 km od Orovnice všetky služby v Novej Bani. Pre rodiny a ľudí, ktorí hľadajú bývanie v tichom prostredí krásnej prírody, ale zároveň s rýchlou dostupnosťou mesta, je táto ponuka ideálnou voľbou. Lokalita je vzdialená len do 5 min od mesta autom alebo s MHD .Dom je v OV a bez ťarchy. V prípade ďalších otázok, alebo záujmu o obhliadku nás kontaktujte na 0915 951439. V cene je zahrnutý právny a katastrálny servis na prevod nehnuteľnosť  vrátane bežných poplatkov. V prípade záujmu poskytujeme bezplatný finančný servis na získanie hypotéky na kúpu nehnuteľnosti. Tešíme sa na Vás.

Detaily

Cena:

48,000.00 EURPridelené ID : 951
297 Zobrazení

Realitný maklér

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať

Ing. Vladimír Trník (28)
0915951439
Rezervujte si obhliadku
 

Kontaktný formulár

Pridať k favoritom

Prepáčte musíte sa prihlásiť.

Kontaktná adresa

FOCUS Reality
Adresa prevádzky : 
Obchodný dom Area Centrum
Na. 1 poschodí
Námestie SNP 19, 960 01 Zvolen

Garancia najnižšej ceny

Táto garancia znamená, že ak nájdete rovnakú nehnuteľnosť v inej kancelárii, garantujeme vám že vám ponúkneme rovnakú cenu.